B i a s ' d a G e c e

Bias’da her Cuma-Cumartesi akşamı, müziğin kalbinde unutulmaz bir deneyim yaşayın! Canlı müzik etkinliklerimiz, mekânımıza eşsiz bir atmosfer katıyor. Siz de lezzet dolu bir akşamın tadını çıkarırken, yetenekli sanatçılarımızın sesiyle buluşun. Bias’ta; her nota, lezzet ve eğlenceyle birleşerek unutulmaz bir deneyime dönüşüyor. Canlı müziğin büyülü dünyasını keşfetmek için bize katılın!

B i a s L e z z e t v e K o k t e y l l e r l e G e c e K e y f i : E ğ l e n c e n i n A d r e s i !

Gecenin ritmini yükseltin! Bias, lezzet ve şıklığın ardından gelen eğlencenin adresi. After party keyfiyle gecenizi renklendirin, unutulmaz anları birlikte yaşayalım. Müzik, dans ve enerji dolu anlar için sizi bekliyoruz. Bias’ta gecenin keyfini en üst düzeye çıkarın!

B i a s ' d a C a n l ı M ü z i k l e Ş ı k l ı ğ ı n R i t m i

Her Cuma-Cumartesi 20:00'da...

Bias’da, her nota bir lezzet, her melodi bir şıklık: Canlı müziğin büyülü atmosferinde sofistike bir deneyime hazır olun. Bias, müzikseverleri, zevk sahiplerini ve lezzet arayanları aynı çatı altında buluşturuyor. Canlı müzikle renklenen gecelerimizde, sanat ve lezzet bir araya geliyor. Siz de Bias’ta, müzikle süslenmiş unutulmaz anlara tanıklık edin.