E k i b i m i z

E k i b i m i z

Kurucu

B u r a k . . .

“Lezzetli kahve ve benzersiz bir atmosfer yaratma tutkusu ile kafe sektörüne olan bağlılığımı bir araya getirerek, Bias Koşuyolu adlı işletmemde kafe sahibi ve işletmeci olarak kariyere sahibim. Kafe işletmeciliği alanına yönelik ilgimle kendi işimi kurma kararı aldım.

Direktör

A h m e t . . .

“Merhaba, ben Ahmet. “Bias Koşuyolu Cafe”deki cafe idari sorumlusuyum. Kafe sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimim ve tutkumla bu işteyim. Görevim, günlük iş operasyonlarını düzenlemek ve müşterilere en iyi kafe deneyimini sunmaktır.

Personel yönetimi, stok takibi, tedarikçi ilişkileri ve kafe içi deneyimi geliştirme gibi sorumlulukları üstleniyorum. Müşteri memnuniyeti benim için en öncelikli konu ve her gün daha iyi hizmet sunma konusundaki kararlılığımı sürdürüyorum.

Barmen

U ğ u r c a n

“Merhaba, ben Ahmet. Bias Koşuyolu Cafe’de barmen sorumlusu olarak görev yapıyorum. Kafe sektöründe kahve ve içecek hazırlama konusundaki tutkum ve deneyimimle bu işte bulunmaktan büyük keyif alıyorum.

Görevim, misafirlere en lezzetli içecekleri sunmak ve kafe içi deneyimi daha da özel hale getirmektir. Kahve, çay, kokteyller ve diğer özel içeceklerin hazırlanmasında titiz bir çalışma sergilerim. Müşterilerimizin damak zevkine uygun özel içecekler tasarlamak ve sunmak benim için bir sanat haline geldi.

Garson

E l i f

“Merhaba, ben Elif. Bias Koşuyolu Cafe’de garson olarak görev yapıyorum. Müşterilere en iyi hizmeti sunmak ve onları mutlu görmek benim için en büyük mutluluk kaynağı. Her gün gülümseyerek ve misafirperverlikle çalışıyor, kafe deneyimini daha özel kılmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Müşterilerimizin isteklerini dinlemek ve onlara unutulmaz bir zaman geçirmelerini sağlamak için buradayım.”