Dionyysos Cocktail’s

D i o n y y s o s C o c k t a i l s

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bias Kitchen & Cocktail’s, lezzetli yemeklerin ve özgün içeceklerin buluştuğu bir mekan olarak ünlüdür. Alkol içmeyenler için bile bu mekanın cazibesi son derece çekicidir, çünkü burada sunulan alkolsüz meyve kokteylleri lezzet ve tazelik açısından muhteşemdir. İşte “Bias Kitchen & Cocktail’s”ta deneyebileceğiniz bazı harika alkolsüz meyve kokteylleri:

Çilek Rüyası

Çilek Rüyası, mevsiminde taze çileklerin tadını en iyi şekilde yansıtan bir kokteyldir. İçerisinde ezilmiş çilekler, taze nane yaprakları, limon suyu ve soda bulunur. Bu içecek, tatlı ve hafif ekşi bir tadıyla sizi çilek bahçelerinde geziniyormuş gibi hissettirecek.

Mango Harikası

Mango Harikası, taze mango püresi, portakal suyu ve limon suyu ile hazırlanır. Bu kokteyl, tatlı ve ferahlatıcı bir tropik lezzeti sunar. Özellikle sıcak hava günlerinde serinlemek için mükemmel bir tercihtir.

Ananas Serenatı

Ananas Serenatı, taze ananas suyu, kokteyl karışımı ve grenadin ile hazırlanır. Bu içecek, tatlı ve ekşi notaları mükemmel bir şekilde dengeleyerek ağızda tropik bir serenat yaratır.

Yeşil Cennet

Yeşil Cennet, ıspanak, elma suyu, limon suyu ve taze kişniş yaprakları ile hazırlanır. Bu sağlıklı ve ferahlatıcı içecek, yeşil meyve ve sebzelerin tazelik ve lezzetini sunar.

Bias Kitchen & Cocktail’s, alkolsüz meyve kokteylleri konusunda da yaratıcıdır. Mekanın deneyimli bar ekibi, taze meyveleri ve diğer doğal malzemeleri kullanarak her bir kokteyli özel kılar. Bu, sadece alkolsüz içeceklerde değil, aynı zamanda taze ve lezzetli bir yemek deneyimi sunan bir mekanı keşfetmek isteyen herkes için büyük bir cazibe oluşturur.

Bias Kitchen & Cocktail’s ziyaretinizde, taze meyve kokteyllerini deneyerek gününüzü renklendirin ve tazelikle şımartın. Bu mekanda sunulan içecekler, herkesi tatmin edecek kadar çeşitli ve lezzetlidir.

Crushing is the process when gently squeezing the berries and breaking the skins to start to liberate the contents of the berries. Destemming is the process of removing the grapes from the rachis (the stem which holds the grapes). In traditional and smaller-scale wine making, the harvested grapes are sometimes crushed by trampling them barefoot or by the use of inexpensive small scale crushers.

These can also destem at the same time. However, in larger wineries, a mechanical crusher/destemmer is used. The decision about destemming is different for red and white wine making. Generally when making white wine the fruit is only crushed, the stems are then placed in the press with the berries. The presence of stems in the mix facilitates pressing by allowing juice to flow past flattened skins. These accumulate at the edge of the press. 

Katerina Monroe
Katerina Monroe

@katerinam •  More Posts by Katerina

Congratulations on the award, it's well deserved! You guys definitely know what you're doing. Looking forward to my next visit to the winery!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir